Tottenham afër marrëveshjes me lojtarin e Juventusit

Tottenham po planifikon të shtyjë për një marrëveshje të përhershme për të huazuarin e Juventusit, Dejan Kulusevski zbulon Calciomercato.
Spurs madje mund të shpenzojë 35 milionë euro për të nënshkruar me suedezin plotësisht përpara fundit të sezonit, pasi ka qenë jashtëzakonisht i impresionuar me paraqitjet e tij të fundit, përcjell ORAinfo.

Kulusevski ka shënuar tre gola dhe gjashtë asistime në 11 ndeshje në Premier League për Tottenham në pjesën e dytë të sezonit 2021-22./ORAinfo/

Të fundit në përqindje

Tottenham afër marrëveshjes me lojtarin e Juventusit

Tottenham po planifikon të shtyjë për një marrëveshje të përhershme për të huazuarin e Juventusit, Dejan Kulusevski zbulon Calciomercato.
Spurs madje mund të shpenzojë 35 milionë euro për të nënshkruar me suedezin plotësisht përpara fundit të sezonit, pasi ka qenë jashtëzakonisht i impresionuar me paraqitjet e tij të fundit, përcjell ORAinfo.

Kulusevski ka shënuar tre gola dhe gjashtë asistime në 11 ndeshje në Premier League për Tottenham në pjesën e dytë të sezonit 2021-22./ORAinfo/

Të fundit në përqindje