GazetaMax
Lifestyle

Vargje prekëse në këngën e tij, Gjergj Gashi i dedikon babait

Një tekst i shkruar nga NLS, refreni nga Shemsi Kamaj, producent Whitemansound dhe video nga MaxProduction po këndohet nga voglushi i talentuar Gjergj Gashi.

Ai është 9 vjeç dhe projektin e titulluar Bab ku je, ia ka dedikuar pikërisht prindit të tij Luanit nga Peja i cili ka vdekur më 3 Shtator të vitit 2021 nga një infarkt në zemër.

Ky është një projekt shumë prekës derisa këndimi i Gjergjit e bën akoma më emocionues projektin.

Related posts

Si “Afrodita S” punoi gjatë pandemisë? Siguria dhe shëndeti i klientëve në rend të parë

e-max

Bebet me kokë të madhe kanë tendencë të bëhen më inteligjentë

e-max

Shurupi natyral me katër përbërës që shëron kollën

e-max