GazetaMax
Lajme Lifestyle

Vazhdon ‘romanca’/Kënga e re e Arta Kabashit dedikim për Blerim Destanin

Ish banorja e Big Brother VIP 3, Arta Kabashi sa vjen e hyn më thellë në industrinë e muzikës shqiptare, por jo vetëm ajo është në kryefjalë kohën e fundit edhe për lidhje dashurie të cilës jo rastësisht do të duhet ti dedikojë një këngë.

Pas këngës “Falëm” me Romeo Veshajn, këngëtarja ka vendosur që të sjell edhe një hit tjetër këto ditë, dhe siç thamë është një dedikim, një dedikim për Blerim Destanin. Bukuroshja është përfolur shumë edhe gjatë daljes së saj nga BBV për një lidhje me aktorin, por mbi të gjitha kjo është një histori e mbyllur.

“Nganjëher historitë e dashurisë përfundojnë dhe që të shërohesh merr kohë.
Këtë këngë e kam shkruar dikur me lot ndërsa tani po e këndoj me shumë dashuri sepse çfardo që përjetojmë qoftë e dhimbshme na bëjnë këta që jemi” ka shkruajtur Arta përderisa postoi një sneak-peak të këngës e cila pritet të lansohet shumë shpejt.

Related posts

Në shkollat e Tetovës angazhohen 36 asistentë

Gazetamax.mk

Learta shkon në Zvciër, kështu e pret nënë e saj

Gazetamax.mk

Ka një arsye të fortë pse puna duhet nisur herët

Gazetamax.mk