GazetaMax
Sport

Vdes ish-trajneri shqiptar i futbollit

Ndërron jetë ish-trajneri shqiptar i futbollit.
Ditë zie në futbollin shqiptar, ku ka ndërruar jetë ish-trajneri i Korabit dhe Shkëndijës së Tetovës, Bexhet Shehu.
Këtë lajm të trishtë e ka bërë të ditur gazetari i njohur, Dëfrim Methasani nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare, ku shpreh ngushëllimet për profesor Shehun, ku la gjurmë në qytetin e Peshkopisë dhe në të gjithë Dibrën.
I ndjeri Shehu, drejtoi Korabin për më shumë se 20 vite, duke arritur rezultate të larta. Gjithashtu, ai ka kontribuar edhe te Shkëndija e Tetovës, në të cilën e mori nga kampionati inferior dhe e bëri pjesë të elitës së futbollit maqedonas.

Related posts

PSG përgatit ofertë të re për Skriniar, nuk frikësohet nga kërkesa e Inter për 80 milionë euro

e-max

Raheem Sterling për formën e Anglisë: Nuk është koha për panik

e-max

Vinicius nuk e përjashton largimin nga Real Madridi – shkak janë fyerjet e vazhdueshme raciste

e-max

Leave a Comment