Vetëm kjo pallto e Beniadës kushton sa një veturë!

Xhaketa e Beniadës, ka vlerë sa një Peugeot 307
Beniada Nishani e ka rritur luksin pas përfundimit të Big Brother VIP.
Bukuroshja e rritur në Itali po vishet bukur dhe shtrenjt pasi ka bërë famë dhe lekë në spektaklin televiziv.

Plot 2050 euro kushton vetëm xhaketa e saj me të cilën është shfaqur në foton e fundit.
Xhaketa ngjyrë ari është e markës “Collini Milano” dhe çmimi i saj online është 2053 euro.
Kaq kushton online blerja e një veture Peugeot 307 aktualisht në treg.

Të fundit në përqindje