GazetaMax
LIFESTYLE

Vjen ” Mos qajë ti mbas vdekjes time” me një mesazh nga Isuf Lani dhe Jaykes

Si dhe kishte paralajmëruar artisti Isuf Lani sapo ka publikuat projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me reperin me origjinë nga Kosova por që jeton edhe ai në Gjermani Jaykes. Që nga tutulli ” Mos qajë ti mbas vdekjes time” e deri te kombinimi shqip me gjermanisht dhe sidomos te mesazhi që përcjell kënga është mjaft unike. Mësojmë se teksti është shkruar nga menaxheri Faruk Stolla, rregjistruar në studion e Yrefet Ramadani e me skenar për videon nga Yaykos. Aktorët që luajnë në klip janë Gafur dhe Umer Lani, ndërsa produksioni me kamer nga Islam Berisha, si dhe me përkrahjen e madhe edhe nga menaxheri për Kosovë Hysen Ademi. Këngën e gjeni në kanalin muzikor të vetë artistit dhe ka nisur që në ditët e para të pëlqehet mjaft e ne jua sjellim në linkun më poshtë.

Related posts

Adoleshentët po përjetojnë ankth dhe kjo mund të jetë arsyeja

e-max

Kuriozitete për spermën, shumëçka keni dëgjuar janë thjesht mite

e-max

Vetëm 2 minuta ecje pas ngrënies mund të ndihmojë në stabilizimin e sheqerin në gjak

e-max