Xhensila publikon momente të veçanta me vajzën

Momente shumë të veçanta në mes Xhensilës dhe vajzës.
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë prindër të një vajze.
Vajza e çiftit e cila quhet Ajka ka mbushur tani tri vjet e gjysmë, shkruan lajmi.
Xhensila, është shumë aktive me postime në rrjete të ndryshme sociale ku me fansat ndan përditshmërinë e saj.
Po ashtu këngëtarja ndan edhe momente të ndryshme me vajzën ku dhe së fundmi përmes disa “InstaStory” shfaqej Ajka duke ja rregulluar thonjtë asaj.

Ndërsa këngëtarja e përgëzonte për punën e mrekullueshme që ka bërë.

Ndryshe përveç jetës personale Xhensila, është aktive edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Të fundit në përqindje