GazetaMax
Lifestyle

Xhensila publikon momente të veçanta me vajzën

Momente shumë të veçanta në mes Xhensilës dhe vajzës.
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë prindër të një vajze.
Vajza e çiftit e cila quhet Ajka ka mbushur tani tri vjet e gjysmë, shkruan lajmi.
Xhensila, është shumë aktive me postime në rrjete të ndryshme sociale ku me fansat ndan përditshmërinë e saj.
Po ashtu këngëtarja ndan edhe momente të ndryshme me vajzën ku dhe së fundmi përmes disa “InstaStory” shfaqej Ajka duke ja rregulluar thonjtë asaj.

Ndërsa këngëtarja e përgëzonte për punën e mrekullueshme që ka bërë.

Ndryshe përveç jetës personale Xhensila, është aktive edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Related posts

I’a dedikoi Donaldit, zbulohen kuptimet e dy tatuazheve të Beatrixe!

e-max

Mosha kur truri maturohet

e-max

6 sekretet që meshkujt rrallëherë i tregojnë

e-max

Leave a Comment