GazetaMax
Lajme

22-vjeçarja nga Mitrovica ka nevojë për shërim, po i nevojiten vetëm edhe 750 euro

22 vjeçarja nga Mitrovica, Zade Gashi, vuan nga sëmundja e Fibrozës dhe ka nevojë për një operim i cili kushton 31 mijë euro.
Këtë operim nuk mund ta përballojë financiarisht familja e 22 vjeçares, prandaj ka kërkuar ndihmë nga të gjithë vullnetmirët.
Familja ka njoftuar se shumica e mjeteve janë mbledhur, por duhen vetëm edhe 750 euro.
Të gjithë ata që e kanë vullnetin ta ndihmojnë 22 vjeçaren mund t’i gjejnë të dhënat e nevojshme më poshtë, ose mund të kontaktojnë në numrin e familjarit të Zade Gashit: 043 899 471.
Llogaria është e hapur në emër të ZADE GASHI në Procredit Bank.

Related posts

Nënshkrimi i marrëveshjes për korridoret 8 dhe 10 d me konsorciumin “Behtel dhe Enka”

Gazetamax.mk

LSDM: Që nga fillimi i vitit pensionet janë rritur për 10%

Gazetamax.mk

100 ditët e Qeverisë Kovaçevski, vendi në krizë të thellë ekonomike

Gazetamax.mk