GazetaMax
LIFESTYLE

Ata të dy nuk janë më bashkë.
Çifti i famshëm, Keith Groeneveld dhe Adriana Matoshi, janë ndarë.
Lajmin e ka konfirmuar vetë Keith në një intervistë të bërë së fundi, duke konfirmuar kështu raportimet e mediat, të cilat nisën me largimin e njëri-tjetrit nga Instagrami.

Në anën tjetër për ndarjen nuk ka folur ende aktorja Adriana Matoshi, por e njëjta ka publikuar disa fotografi në Instagram ku duket më tërheqëse se kurrë.
E veshur me shumë stil, Adriana tregon se po e shijon ditën e bukur me diell. Nga ndjekësit ky është parë edhe si mesazh për Keith.

Related posts

Plas keq mes Efit dhe Filloretës: ‘Je për të të ardhur keq’

e-max

Venat e zgjeruara “djegin” kur është vapë dhe ja si të shmangni përkeqësimin

e-max

Artisti i njohur Bekim Ibrahimi në “Jetë o jetë” na flet për dy realitete

e-max