GazetaMax
LIFESTYLE

Adriana befason ne reagimin e saj pas ndarjes nga Keith

Ata të dy nuk janë më bashkë.
Çifti i famshëm, Keith Groeneveld dhe Adriana Matoshi, janë ndarë.
Lajmin e ka konfirmuar vetë Keith në një intervistë të bërë së fundi, duke konfirmuar kështu raportimet e mediat, të cilat nisën me largimin e njëri-tjetrit nga Instagrami.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Në anën tjetër për ndarjen nuk ka folur ende aktorja Adriana Matoshi, por e njëjta ka publikuar disa fotografi në Instagram ku duket më tërheqëse se kurrë.
E veshur me shumë stil, Adriana tregon se po e shijon ditën e bukur me diell. Nga ndjekësit ky është parë edhe si mesazh për Keith.

300x250

Related posts

Beniada dhe Sara nuk përmbahen rrugëve të kryeqyteti, shikojeni çfarë vallëzimi provokues bëjnë

e-max

Si të silleni në një restorant?

e-max

Studimi: Selfiet shkaktojnë kriza epileptike

e-max