GazetaMax
Lifestyle

Adriana befason ne reagimin e saj pas ndarjes nga Keith

Ata të dy nuk janë më bashkë.
Çifti i famshëm, Keith Groeneveld dhe Adriana Matoshi, janë ndarë.
Lajmin e ka konfirmuar vetë Keith në një intervistë të bërë së fundi, duke konfirmuar kështu raportimet e mediat, të cilat nisën me largimin e njëri-tjetrit nga Instagrami.

Në anën tjetër për ndarjen nuk ka folur ende aktorja Adriana Matoshi, por e njëjta ka publikuar disa fotografi në Instagram ku duket më tërheqëse se kurrë.
E veshur me shumë stil, Adriana tregon se po e shijon ditën e bukur me diell. Nga ndjekësit ky është parë edhe si mesazh për Keith.

Related posts

Rriten shifrat e përdorimit të marihuanës së prindërve në prezencën e fëmijëve

e-max

Nëse ankthi po ju lë pa gjumë, mësoni 5 zakonet që do ju bëjnë të flini më qetë

e-max

Përmirësoni tretjen me vaj ulliri, disa nga kurat kryesore

e-max

Leave a Comment