GazetaMax
LIFESTYLE

4Am do të sjellë një mega projekt, surprizë për publikun shqiptar

Po vjen me projektin e pestë me rradhë dhe po bën gati një super projekt. I ri në moshë dhe karierë, këngëtari 4Am po vendos të pushtojë skenën shqiptare.

Ai jeton dhe vepron në Oslo të Norvegjisë, por duke mos harruar gjuhën dhe kulturën shqiptare dhe rrënjët se nga vjen, 4Am ka vendosur që të sjellë këtë verë edhe një projekt mjaft të këndshëm.

Ndonëse nuk zbulon shumë detaje, dihet vetëm që videoklipi është xhiruar në shtetin e bukur të Italisë dhe do të sjellë pamje të mahnitshme, e që ne duhet vetëm si presim.

Related posts

Studimi zbulon se përdorimi i ibuprofenit së bashku me ilaçet e presionit të lartë të gjakut mund të dehidratojë rëndë një person dhe të shkaktojë dëme të konsiderueshme të veshkave

e-max

Si është një mëngjes i shëndetshëm, sipas moshës

e-max

Bora me Donaldin shkuan bashk në Vienë? Kjofoto zbulon shumëçka

e-max