GazetaMax
LIFESTYLE

David Dreshaj, këngëtarin që e duan kudo

Mund të themi se për një orë këngët e tij bëhen hite e për njē ditë projektet e tij më të klikuarat. Po flasim për artistin nga Mali i Zi David Dreshaj ku deri tash në këtë verë ka dy super hite dhe po presim të tretin e është për momentin këngëtari më i kërkuar. Organizatorët e duan ta kenë jë manifestimet e tyre dhe publiku të kënaqet me zërin e tij e kështu është mjat i zënë dhe gjithandej. Në ballakn kudo i pranishëm dhe sallat apo ambientet ku ai këndon janë super plot madje këndojnë të gjithë një zëri hitet e tij. Nga Maqedonia e Veriut, Shqipëria, Kosova, Bosnjë e Hercogovina edhe në Malin e Zi, Davidi gjendet nëpër eventen më “in”. Por pyetja është a do të vijë projekti i ri brenda kësaj verë të nxehtë ne po e presim ndërsa ju keni rast ta shihni e ta dëgjoni kudo artistin e talentuar David Dreshaj.
300x250

Related posts

Vitaminat që janë toksike nëse e teproni

e-max

Nuk përmbahet Shkenda Dubova, shfaqet nga shtrati pa riçipeta!

e-max

Këtë pije nuk duhet ta pini kurrë në mëngjes

e-max