“8 tetor 68”/ Dod Kalaj ndez atmosferën në dasma edhe me këngë patriotike (Video)

Date:

Hiti i dikurshëm “8 tetor 68” kënduar fillimisht nga këngëtarja Zyle Krasniqi po këndohet me të madhe edhe nga shumë këngëtarë të tjerë mirëpo në ahengje familjare kjo këngë këndohet më së miri nga ylli i muzikës shqiptare Dod Kalaj, e këtë e vërteton edhe video e publikuar në rrjetet sociale ku këngëtari duket se po ndez atmosferën në dasëm derisa mysafirët po kënaqen nën vokalin e mrekullueshëm të tij.

https://www.facebook.com/doodkalaj/videos/156317727153430/?t=0

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...