GazetaMax
Lifestyle

Adelina Hasani mahnitë me pamje në paraqitjen e fundit

Adelina Hasani, është një ndër prezantueset me të bukura shqiptare.
Ajo me paraqitjet e saj të ëmbëla ka bërë për vete një audiencë të tërë.
Moderatorja se fundmi ka bërë publike se është fejuar me jeriun e saj të zemrës, me te cilin është në lidhje prej rreth një viti, përcejll ORAinfo.
Se fundmi Adelina ka publikuar disa foto nga ‘Studio A’.

E veshur me shumë stil dhe e rregulluar me shije, Adelina po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Related posts

Pse ndahen çiftet pas disa vitesh martesë?

Gazetamax.mk

Dy ushtrime të rëndësishme për parandalimin e goditjes në tru

Gazetamax.mk

Zgjidh mjekun amë nga VFV Clinic, përfito diçka ekstra

Gazetamax.mk