Adelina Hasani mahnitë me pamje në paraqitjen e fundit

Date:

Adelina Hasani, është një ndër prezantueset me të bukura shqiptare.
Ajo me paraqitjet e saj të ëmbëla ka bërë për vete një audiencë të tërë.
Moderatorja se fundmi ka bërë publike se është fejuar me jeriun e saj të zemrës, me te cilin është në lidhje prej rreth një viti, përcejll ORAinfo.
Se fundmi Adelina ka publikuar disa foto nga ‘Studio A’.

E veshur me shumë stil dhe e rregulluar me shije, Adelina po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...