Adelina vishet me ‘miniq’, gati zbuloj me shumë se ç’duhet!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.
Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për martesën e saj me një biznesmen nga Maqedonia e Veriut, i cili i ka kaluar të 50-tat, përcjell ORAinfo.

Edhe pse në moshë, këngëtarja është e dashuruar kokë e këmbë në të.
E se fundmi, këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur goxha provokuese.
E veshur me fustan të shkurt, ajo gati e ka zbuluar edhe ‘Zogin’.
Kujtojmë qe këngëtarja shpeshherë shfaqet me veshje provokuese, e një gjë të tillë e ka bërë edhe se fundmi. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje