GazetaMax
LIFESTYLE

Afrona hap qendër estetike, me pamjen e saj po bën “dritë”

Afrona Dika është një blogere kosovare shumë e njohur.
Por, ajo namin më të madh e bëri, që kur u martua me këngëtarin e njohur, Blero, shkruan ORAinfo. Çifti në fjalë janë shumë të lumtur së bashku, ani pse shumicën e kohës janë të ndarë.

Kjo për faktin se Afrona jetën dhe profesionin e saj e ka më shumë të zhvilluar në shtetin zviceran.Afrona se fundi ka hapur një qendër estetike në shtetin zviceran, ku duket se është mjaft e kënaqur me suksesin e arritur.
Natyrisht, pasi që ka bëjë më të bukuren, Afrona kujdeset shumë për pamjen e saj. Shikoni sa bukur është veshur./ORAinfo/

Related posts

Mos lejoni që të jeni zgjedhja e dytë e dikujt

e-max

Ja cila është ëndrra e madhe e vogëlushes Ajla Struga…!

e-max

Indrit Mlika shkodrani i hiteve, hiti më i freskët “Po vjen” me Ingrit Gjoni

e-max

Leave a Comment