Bayern Munchen merr vendin për Gnabryin

Ditë më parë u raportua për një largim të Gnabryit, po duket se Bayern Munchen i ka ra pishman.
Bayern Munich ka hapur bisedimet me Serge Gnabry për një zgjatje të kontratës, ka thënë CEO Oliver Kahn, përcjell ORAinfo.

GOAL raportoi së fundmi se 26-vjeçari po shqyrton opsionet e tij dhe mund të vendosë të largohet nga gjigantët e Bundesligës pasi ka tërhequr interes nga Liverpool dhe Real Madrid./ORAinfo/

Të fundit në përqindje