GazetaMax
Lajme

Aksident në Fushë Kosovë

Një aksident ka ndodhur në Fushë Kosovë.
Një qytetar i cili ishte duke vozitur biçikletë është goditur nga një veturë sonte në Fushë Kosovë.
Një video e publikuar nga mediat tregon momentin pas aksidentit ku personi ka mbetur i shtrirë në rrugë.
Ndërkohë, merret vesh se vetura që ka goditur këmbësorin është larguar nga vendi i ngjarjes.
Ende nuk dihet për gjendjen shëndetësore të të lënduarit.

Related posts

Në Toksikologji janë pranuar 22 pacientë të dehur

Gazetamax.mk

Protestë në Kumanovë, banorët i kërkojnë Dimitrievskit të mbajë premtimin për rrugën

Gazetamax.mk

Arsovska: Qyteti i Shkupit nuk ka kurfarë detyra dhe marrëdhënie detyruese me askënd nga transportuesit privat të autobusëve

Gazetamax.mk