GazetaMax
SPORT

Alves tregon se cilët lojtarë janë më të mirët në pozicionin e tij

Ylli i Barcelonës, Dani Alves ka përzgjedhur, Trent Alexander-Arnold, Reece James dhe Achraf Hakimi si mbrojtësit e tij të djathtë të preferuar sot në futboll.
Reprezentuesi brazilian konsiderohet si një nga lojtarët më të mëdhenj që ka zënë ndonjëherë pozicionin për shkak të bëmave të tij te Barça,përcjell ORAinfo.

Por 38-vjeçari ka mbetur i impresionuar nga yjet e Liverpool, Chelsea dhe Paris Saint-Germain, të cilët janë shfaqur si disa nga më të mirët përreth./ORAinfo/

Related posts

Strategjia e Manchester Cityt me Guardiolën për të nënshkruar me Haalandin

e-max

Lewandowski i thotë “PO ” gjigantit të madh

e-max

Kristiano Ronaldo investon 2 milionë euro në Milano

e-max

Leave a Comment