GazetaMax
Lifestyle

Një biondinë që “çmend”,kjo është vajza bukuroshe e Merita Spahiut

Merita Spahiu, është emër i njohur i skenës muzikore shqiptare që një kohë të gjatë.
E botës së muzikës po synon të i hyjë edhe vajza e saj e madhe, Albiona,përcjell ORAinfo.
Ani pse ende nuk ka bërë publike një këngë personale të saj, ajo ka paralajmëruar se së shpejti do ta shohim në skenë.

Përveç talentit që ndoshta e ka të trashëguar nga familja, Biona cilësohet edhe për bukurinë e saj.
Shpesh herë ajo poston foto në rrjetin social instagram shumë foto. Duket se ajo bukurinë e ka trashëguar nga nëna e saj.
Për më shumë shikoni fotot e saj./ORAinfo/

Related posts

Këto ushqime përmbajnë metale toksike dhe janë të rrezikshme për foshnjet tuaja

Gazetamax.mk

Të mbash sekrete apo të fshehta nuk është mirë për shëndetin

Gazetamax.mk

Një gotë verë në ditë ul shanset për shtatzëni

Gazetamax.mk