GazetaMax
SPORT

Alves tregon se cilët lojtarë janë më të mirët në pozicionin e tij

Ylli i Barcelonës, Dani Alves ka përzgjedhur, Trent Alexander-Arnold, Reece James dhe Achraf Hakimi si mbrojtësit e tij të djathtë të preferuar sot në futboll.
Reprezentuesi brazilian konsiderohet si një nga lojtarët më të mëdhenj që ka zënë ndonjëherë pozicionin për shkak të bëmave të tij te Barça,përcjell ORAinfo.

Por 38-vjeçari ka mbetur i impresionuar nga yjet e Liverpool, Chelsea dhe Paris Saint-Germain, të cilët janë shfaqur si disa nga më të mirët përreth./ORAinfo/

Related posts

Futboll: Imamët shqiptarë fitojnë 8 me 2 ndaj pastorëve zviceranë

e-max

Mullerit i mungon Lewandowski

e-max

Paga e lartë problem për largimin e Neto

e-max

Leave a Comment