Arbana po e rrezikon shtatzëninë

Date:

Arbana Osmani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në rrjetet sociale.

Ajo është njëra nga moderatoret më të pëlqyera, derisa me udhëheqjen e Big Brother Vip, Arbana vazhdimisht ishte pjesë e mediave rozë.

Në finalen e programit, ajo dha një lajm të madh për të gjithë adhuruesit e saj të dashur, se ajo ishte në pritje të fëmijës së tretë.

Ky lajm padyshim që ishte i bukur, ani pse ajo e kishte mbajtur të fshehtë për gjatë gjithë modelimit të Big-iu.

Por, një veprim aspak të mirë ajo e ka bërë së fundmi. Arbana në një market është parë me taka të lartë, gjë që rrezikon bebin.

Këtë fakt ia kanë kujtuar edhe shumë komentues të saj, të cilët e kanë kritikuar.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Albiona Tasholli një asambleiste shembull, e guximshme dhe aktive

Albiona Tasholli,një asambleiste shembull në Komunën e Lipjanit,nga radhët...

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...