Arjola del me ‘miniq’, këmbët e saj marrin vëmendjen

Arjola ‘shastrisë’ meshkujt me ‘miniq’.
Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.
Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.
Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.
Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.Ajo sonte ka publikuar një foto ku tregon qe ka dalë sonte.

E veshur me ‘miniq’, Arjola ka ‘shashtrisë’ meshkujt me këtë pamje.Edhe pse nënë e tre fëmijëve, Arjola po duket si vajzë 20 vjeçare.

Të fundit në përqindje