GazetaMax
Lifestyle

Arrestohet Vali Corleone

I njohuri me emrin ‘Princ Valentino Corleone’, është arrestuar dje pas mesnate, në Gjilan.

Sinjali mëson se i njëjti dyshohet se ka kërcënuar babin e tij dhe u ka shkaktuar dhunë në familje prindërve të tij, të cilët kanë deklaruar se po dnihen të rrezikuar nga ai.

Burimet kanë bërë me dije se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Related posts

Pse zgjedhim ushqime të ëmbla apo të kripura në mengjes

e-max

Oda e Mjekëve shënoi 30 vjet ekzistencë

e-max

Pikat e forta në shtrat, zbuloni popujt më ‘qejfli’ në botë

e-max