Arrestohet Vali Corleone

Date:

I njohuri me emrin ‘Princ Valentino Corleone’, është arrestuar dje pas mesnate, në Gjilan.

Sinjali mëson se i njëjti dyshohet se ka kërcënuar babin e tij dhe u ka shkaktuar dhunë në familje prindërve të tij, të cilët kanë deklaruar se po dnihen të rrezikuar nga ai.

Burimet kanë bërë me dije se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...