GazetaMax
LIFESTYLE

Artisti Isuf Lani feston ditëlindjen me plot urime nga të gjithë

Projekti i tij më i fundit ishte një ilahi e bukur “Ah dunja ti më mashtrove” që vazhdohet të pëlqehet edhe në këto ditë. Eshtë fjala për artistin Isuf Lani ku këtë herë nuk po flasim për projektin e rradhës por për një ditë festive për të pasi data 12 Prill është ditëlindja e tij. Cufi Lani siç njihet në rrjetin e tij social facebook ka marrë plot mesazhe dhe urime nga miqtë dhe kolegët e tij e gjithashtu shumë supriza nga familja. Vetë ai i ka falenderuar e uruar të gjithë pa dallim për urimet. Edhe nga ne ka vetëm urime dhe jemi në pritje të ndonjë projekti të ri muzikor. Edhe 100 Cufi!

Related posts

Bashkimi do t’i bie pishman, Alvisa shfaqet mahnitëse në paraqitjen e fundit

e-max

Si t’i tregosh shoqes së ngushtë që partneri e tradhton

e-max

Kështu duhet ta hani mëngjesin që të ndiheni më mirë

e-max