GazetaMax
Sport

Barcelona merr vendim të papritur për Coutinhon

Philippe Coutinho, do të ulet me Barcelonën për të diskutuar të ardhmen e tij.
Mirror raporton se e ardhmja e yllit brazilian mbetet e pasigurt mes shfaqjeve të tij pozitive në huazim në Aston Villa, përcjell ORAinfo.

Skuadra katalanase shpreson të zbulojë nëse Villa dëshiron ta transferojë atë në baza të përhershme dhe sa janë të gatshëm të paguajnë për të siguruar nënshkrimin e tij./ORAinfo/

Related posts

Barcelona konsideron Jorginhon si zëvendësues të Busquetsit

e-max

Portugalia mposht Turqinë për të kaluar në finale të play-offit

e-max

Realit i shtohet konkurrenca, skuadrat e Premier League pas Mbappe

e-max

Leave a Comment