Bayern Munchen vëzhgon yllin e Barcelonës

Gavi, ka qenë një super lojtar te skuadra e Barcelonës.
Bayern Munich po i kushton vëmendje situatës së Gavi në Barcelonë, pretendon Mundo Deportivo, përcjell ORAinfo.

Skuadra katalanase nuk ka mundur ta bindë të riun për të nënshkruar një marrëveshje të re dhe gjigantët gjermanë janë në vëzhgim të yllit spnajoll./ORAinfo/

Të fundit në përqindje