Më mirë mos e shikoni fare, kështu dukej Efi e “Për’puthen” para ndërhyrjeve plastike

Ajo është njëra nga konkurrentet më të bukura.
Efigjenia Dhedhes, e njohur ndryshe si Efi, është një nga vajzat më të përfolura gjatë këtij sezoni në ‘Përputhen”.
Që me hyrjen e saj në këtë show televiziv ajo që ra në sy ishte ngjashmëria e madhe me Bora Zemanin dhe Elvana Gjatën.

Së fundmi, faqja “Vipat e Bllokut” kanë publikuara disa foto ku Efi shfaqet tërësisht ndryshe nga ç’ka jemi mësuar ta shohim zakonisht në ekran apo rrjetet e saj sociale.

Në foto duket Efi para disa viteve dhe tani ku duket qartë që ka kryer operacione plastike. Ndonëse ajo kurrë nuk e ka pranuar publikisht të ketë kryer ndodhje operacion plastik, faktet duken ndryshe.

Të fundit në përqindje