GazetaMax
SPORT

Bëhet nami, ja ku po transferohet Salah

Juventusi, është duke përgatitur një ofertë masive për sulmuesin e Liverpoolit, Mohamed Salah, shkruan Gazzetta.
Pasi u godit nga një dalje nga Liga e Kampionëve në 16-ën e fundit dhe aspak pranë vendit të parë në Serie A, klubi dëshiron të financojë përmirësime në sulm edhe pas shtimit të Dushan Vlahovic, përcjell ORAinfo.

Dhe Salah thuhet se është një nga zgjedhjet më të mira të skuadrës torineze mes mosmarrëveshjes së kontratës së tij me Liverpool-in./ORAinfo/

Related posts

Klubi i Christian Atsu thotë se nuk mund ta gjejnë në spitalin ku ai ishte dërguar, mes frikës se futbollisti nuk ishte në mesin e atyre që u gjetën nën rrënoja

e-max

Dembele- Barcelona, merret vendimi

e-max

Mbyllet pjesa e parë: Shkupi – Ballkani 1:1

e-max