Bëhet nami, ja ku po transferohet Salah

Date:

Juventusi, është duke përgatitur një ofertë masive për sulmuesin e Liverpoolit, Mohamed Salah, shkruan Gazzetta.
Pasi u godit nga një dalje nga Liga e Kampionëve në 16-ën e fundit dhe aspak pranë vendit të parë në Serie A, klubi dëshiron të financojë përmirësime në sulm edhe pas shtimit të Dushan Vlahovic, përcjell ORAinfo.

Dhe Salah thuhet se është një nga zgjedhjet më të mira të skuadrës torineze mes mosmarrëveshjes së kontratës së tij me Liverpool-in./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...