GazetaMax
LIFESTYLE

Beniada shëtitë rrugëve të Milanos, gjoksi i saj bie shumë në sy

Beniada Nishani, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Ajo mori famë të madhe që kur u fut në Big Brother Albania Vip, ku arriti të shkojë deri në finale, shkruan ORAinfo.
Karakteri i saj dhe pamja fizike, u pëlqye nga një numër i madh i publikut, të cilët shpreheshin se ajo e meritonte ta merrte çmimin e madh.

Tani, pas daljes nga formati, Beniada po shijon suksesin dhe po jeton mes Italisë dhe Shqipërisë. Modelja ka postuar një foto, ku shihet me një fustan të ngushtë, ku gjoksi i saj merr gjithë vëmendjen./ ORAinfo/

Related posts

Anna e zhgënjyer pak nga puna e muzikës në Kosovë

e-max

Përdorimet e farave Chia – kombinimet për më shumë vlera

e-max

Antibiotikët tek dentisti, shumë të përshkruara dhe shpesh keq të përdorura

e-max

Leave a Comment