GazetaMax
LIFESTYLE

Bianca Junzell përmbylli vitin me dy hite të mrekullueshme

Gjatë vitit të kaluar ka qenë shumë aktive me projekte muzikore, me këngë të bukura, videoklipe të realizuara, me fotosesione por edhe me rrëfime interesante.

Jashtë karierës muzikore, ajo ka një punë që i përkushtohet por edhe një familje të mrekullueshme.

Thjeshtë, gjithkush mund të ketë lakmi jetën e Bianca Junzell për gjithë atë që disponon, nga kariera, suksesi e deri tek familja.

Por këngëtarja e njohur kosovare që jeton në Suedi nuk ka lënë anësh edhe fundvitin që shkoi fansat e saj, duke servuar kështu dy këngë të bukura për xhirimet e fundvitit.

Related posts

Gramoz Gervalla artisti mjaft in i verës

e-max

Haxhi Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi kurorëzohen

e-max

Çfarë po ndodh me Dagz dhe Einxhel: “1 muaj do rrimë që të duket se e kemi pasur seriozisht lidhje”

e-max