Bleonah thotë “Girlfriend” kënga që synon lart

Date:

E njohim tashmë artisten e re në moshë por mjaft e suksesshme në Suedi, por edhe në botën shqiptare. Kjo është Bleonah, e cila për tregun e huaj ka sjellë këngën me klip “Girlfriend”. Duket se projekti synon shumë dhe mund të quhet patjetër një këngë për top listat e huaja, pasi interpretimi i shqiptares është mjaft me stil dhe i arrirë. Mësojmë se kënga është punuar nga MB Production ku e drejton shqiptari tjetër Mentor Selaci por në bashkëpunim me artistin e huaj Erik Asplund, e producent është Rika Music Group. Për tesktin e këngës është punë edhe e vetë Bleonah, ndërsa ne ju ftojmë që ta shihni videon dhe ta dëgjoni këngën e re të vajzës me zërin dhe interpretimin e veçantë.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...