GazetaMax
LIFESTYLE

Genta del t’i shëtisë binjakët në park, karroca e foshnjave merr gjithë vëmendjen

Genta Ismajli njihet si ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.
Ajo çdo here ka qenë në qendër të vëmendjes edhe me detaje të jetës private.
E martuar me një biznesmen turk, Genta po gëzon jetë luksoze, përcjell ORAinfo.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Ndërsa se fundmi, këngëtarja është bërë nënë e dy binjakëve, një djali dhe një vajze.
Këngëtarja se fundi, në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një foto ku shfaqet duke i shëtitur dy binjakët e saj.
Në këtë imazh ajo që merr gjithë vëmendjen është karroca gjigante e dy foshnjave të saj.
Ndërsa Genta shihet duke u kujdesur në maksimum për dy të ëmbëlti e saj. /ORAinfo/

300x250

Related posts

Përzieni mjaltin, limonin dhe kanellën për t’i humbur disa kilogramë brenda jave

e-max

Ndrysho pozicionin e fjetjes për të kontrolluar llojet e ëndrrave që shikon

e-max

Rrisni hormonin e lumturisë në mënyrë natyrale

e-max