GazetaMax
Lifestyle

Blerona s’njihet më, shikoni ndryshimin e radhës

Blerona Zeqiri habiti të gjithë me ndryshimet e fundit që bëri në pamje.
Ajo është njëra nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë. Ani pse profesionin e saj e nisi në radio, ajo për publikun u bë e njohur që kur u bë pjesë e ekranit, shkruan ORAinfo.
Blerona, për vite me radhë është përballur me një mbipeshë e cila dikur i solli edhe probleme shëndetësore.Prandaj, ajo vendosi të ndryshojë.
Por, tashmë s’po ndalet me ndryshime dhe vetëm për mirë.
Blerona së fundi është shfaqur me një fustan të gjelbër nga studioja e saj derisa bie në sy që pesha e saj vetëm po bie.
Ja sa bukur po duket ajo.

Related posts

“Nane”, projekt që pritet ti hap dyert e suksesit Leonitit

Gazetamax.mk

Arbana Osmani prezanton për herë të parë vëllain e vogël

Gazetamax.mk

Misri, një burim mineralesh dhe antioksiduesish

Gazetamax.mk