Milan ka gati blerjen e madhe brenda Serie A

Date:

Krahu i majtë i mbrojtjes: Milan ka gati blerjen brenda Serie A-së.
Skuadra e Milanit është në kërkim të një emri për krahun e majtë të mbrojtjes të cilin tashmë duket se e ka gjetur dhe vjen pikërisht nga brenda Italisë.
Calciomercato bën të ditur që Rossonerët tashmë kanë shënjestruar mbrojtësin e majtë të Genoas, Andrea Cambiaso, për të cilin po synohet arritja e një marrëveshje gjatë merkatos së verës.
22 vjeçari po shihet nga drejtuesit e skuadrës si zëvëndësuesi i duhur i Fode Ballo-Toure.
Cambiaso ka vetëm edhe një vit kontratë me skuadrën e Genoas dhe drejtuesit e skuadrës duken të detyruar që këtë verë ta shesin atë me një çmim më të ulët.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...