GazetaMax
Lifestyle

Blerona Zeqiri e ka ditëlindjen, ja sa vjet po i bën ajo

Për moderatoren e njohur Kosovare, Blerona Zeqiri sot është një ditë e veçantë.
Sot, Blerona feston ditëlindjen e saj të 27-të.

Moderatorja e njohur urime të shumta nga miqtë, fansat dhe familjarët e saj.
Ndryshe, Blerona tash e sa kohë moderon emisionin “1 Kafe prej shtëpisë”.

Blerona u bë shumë e dashur për publikun nga fillimi i karrierës së saj.

Related posts

Tre ose më shumë filxhanë kafe ose çaj në ditë?

e-max

Ushqimet që janë më të dëmshme se konsumimi i duhanit

e-max

Sa e bukur, vajza e Antigona Bajrami ka ditëlindjen, ja urimi i këngëtares

e-max

Leave a Comment