Bora ia thotë këto fjalë Donaldit pas këngës që i dedikoi

Date:

Pas këngës që i dedikoi, Bora ia thotë këto fjalë Donaldit?
Bora Zemani, është një nga moderatoret më të komentuara të medias shqiptare.
Përpos që vlerësohet për punën e saj si prezantuese e “Për’puthen”, ajo merë vëmendje edhe me postimet nga përditshmëria, e më së shumti kur bëhet fjalë për ish – partnerin, Donald Veshaj.
Dyshja ka kohë që janë ndarë, dhe pas ngjarjeve në Big Brother VIP, nuk dihet nëse do të ketë një rikthim të ish – ciftit, por kënga e fundit e aktorit Veshaj, sipas detajeve i është dedikuar Borës.
Kështu, ka marrë vëmendje një video e kësaj të fundit që ka postuar në InstaStory ku dëgjohet kënga e reperes, Loredana në bashkëpunim me reperin, Don Xhon, me titull “Gjuj për to”.
Bora nën tekstin e këngës e thotë edhe vetë refrenin ku këndon Loredana, por a e kishte për Donaldin?

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...