GazetaMax
LIFESTYLE

Bora ‘shpërthen’ nga nervoza

Bora Zemani bëhet nervoze në program.
Bora Zemani, moderatorja që drejton programin “Për’Puthen” tash e dy sezone pati situata nga më të ndryshmet gjatë gjithë kohës.
E shpesh herë këto situata brenda programit bëjnë që edhe Bora te reagoj ndonjëherë edhe ndryshe nga ajo se si jemi mësuar të shohim.
Mirëpo, dje në një video të postuar nga gazetari Olti Curri, e konfirmon nervozen e moderatores.
Teksa vajzat po debatonin, Bora kthehet nga çunat duke bere disa veprime qe nënkuptojnë se ajo nuk po mund t’a duronte më debatin me tone të larta mes vajzave.

Kujtojmë se Bora këto kohë u përfol shumë lidhur me jetën e saj personale dhe marrëdhënien me ish-partnerin Donaldin.

Related posts

Nuk ekziston ilaç më i mirë se ky çaj për uljen e tensionit

e-max

Mungesa që prek gati 40 për qind të meshkujve mbi 45 vjeç mund të dyfishojë rrezikun e një coronavirusi të rëndë – studim

e-max

Adoleshentët po përjetojnë ankth dhe kjo mund të jetë arsyeja

e-max