Diva, mega projekt nga Ari (Video)

Date:

Arlinda Prenaj,nje emer i njohur ne fushen e bukurise ku ka prezantuar Kosoven si dhe Gjermanine(vendin ku jeton) ne Miss Grand International ,se fundmi i eshte kthyher pasionit te saj,muzikes.

Sot ajo ka lanesuar projektin e saj te fundit me emrin DIVA,ku shifet me nje stil me ndryshe te veshjes,paraqitjes,si dhe zhanrit te muzikes,projekt i cili ka filluar te mirepritet nga audienca.

Ari sic njifet me emrin e saj skenik ne boten e muzikes,kete projekt e ka realizuar ne kompanine tashme te njohur Tik Tak Music.

Vlene te ceket qe per veshjen e saj eshte perkujdesur dizajneri i ri si dhe shume i talentuar Fatlind Maliqaj dhe dizajnerja Arbenita Sinani.

Talenti,dukja,paraqitja skenike,si dhe shpirti artistik te gershetuara ne vajzen me emrin Ari,japin shprese se nje Artiste e madhe eshte ne ardhje e siper.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...