GazetaMax
Lifestyle

‘Diva’ vishet me fustan të ngushtë, ekspozon gjoksin e saj

Adelina Ismaili pavarësisht kohës vazhdon të jetë diva e skenës që gjithmonë nxit kureshtjen e publikut.
Ani pse ka kohë të gjatë që nuk e kemi parë në botën e muzikës, ajo që një kohë të gjatë është pjesë e ekranit, porkësaj radhe si prezantuese, shkruan ORAinfo.
Adelina së fundi po i kushton mjaft vëmendje pamjes së saj dhe për këtë nuk rresht së publikuari.
Ajo shpesh edhe provokon dhe këtë e ka bërë edhe tash së fundi.Adelina u shfaq në një fustan të ngushtë derisa me të ka kombinuar edhe grimin. /ORAinfo/

Related posts

Kujdes për beben e porsalindur

Gazetamax.mk

“Tesa Academy” e Kujtesa Gashit me 18 maj mbanë seminar briliant me yjet e estetikës

Gazetamax.mk

Kjo është mosha ideale për t’u bërë nënë

Gazetamax.mk