Beniada i hip biçikletës, veshja e saj provokuese çmend vlonjatet!

Beniada Nishani është ndër vajzat më të përfolura të show bizit për momentin.
Ajo mori vëmendjen në Big Brother VIP me bukurinë e saj, por edhe mënyrën se si u sjell aty, duke i bërë për vete të gjithë.
Beniada së fundmi ka publikuar një video nga Vlora ku shihet duke shëtitur me biçikletë.

E veshur shkurt dhe ngushtë, ajo shfaqet super joshëse.
Beniada tashmë ka nisur të bëjë profesionin e prezantueses në emisioni “Procesi Sportiv” në Top Channel. /ORAinfo/
Pamje:

Të fundit në përqindje