GazetaMax
Lajme

Dokument/ Kryetari i komunës së Gazi Babës nga VMRO, do të harxhojë miliona për punësime të përkohshme

Mbi 220 mijë euro do të shpenzojë kryetari i komunës së Gazi Babës për punësime të përkohshme për vitin 2023, raporton 24 info.

Sipas marrëveshjes që Stefkovski e ka nënshkruar me agjencinë private për punësime të përkohshme në komunë do të shpenzohen 14 milionë denarë, ndërsa shërbimi zgjat 12 muaj.

Related posts

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, pasdite priten reshje shiu

Gazetamax.mk

“Pashallëku, dështimi dhe debakli i Arsovskës/ Për 10 muaj shkarkoi 12 drejtorë, 4 dhanë dorëheqje (foto)

Gazetamax.mk

Nesër bëhet promovimi i librit “Ilegalja shqiptare – pararendëse e rrënimit të Jugosllavisë”

Gazetamax.mk