GazetaMax
LIFESTYLE

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Crypto”

Reperi i njohur, Don Xhoni është drejt finalizimit të projektit më të ri muzikor.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Kështu bëri të ditur reperi nga Drenica përmes një postimi në InstaStory, teksa zbuloi emrin e këngës dhe kohë e publikimit.

“E shtunë, “Crypto”, 12.03.2022 – 18:00”, ka shkruar reperi në postimin që ka bërë së fundmi.

Ndërkohë, kujtojmë që kënga e tij e fundit është bashkëpunim me këngëtarin, Butrint Imeri “Corazon” që u lansua në fund të vitit të kaluar.

Ndërsa, krahas projekteve reperi mbetet i angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore.

Ndryshe, Don Xhoni kohë më parë bëri publike lidhje me modelen ruse, Ariana Lirey, me të cilën nuk mungojnë postimet dhe dedikimet në rrjetet sociale ku çifti shfaqen mjaft të dashuruar.

300x250

Related posts

Pas “Biznes”, Mumo B gati një super projekt, xhirimet kanë filluar

e-max

Pas hiteve që solli Kaltrina Gosalci mjaft e kërkuar kudo

e-max

Si mund t’i shmangim sëmundjet e trashëgueshme?

e-max