Donaldi bën “namin”, i dedikon këngë Trixës

Donald Veshaj, duket se e ka marrë seriozisht hyrjen në mzikë.
Donaldi, Bora dhe Beatrixa padyshim janë tre personazhet më të përfolur për muaj të tërë.
Ata kanë bërë lëmsh një publik të tërë me veprimet e tyre. Donaldi pak kohë më parë ka publikuar projektin e tij të parë muzikor, ku ky projekt u përfol shumë se është dedikim për moderatoren e njohur Bora Zemanin.

Por Donaldi ka paralajmëruar se do të publikojë këngën e tij të radhës. Rrjeti është bërë lëmsh pasi ky projekt po duket se është dedikim për Trixën.

Teksa ai ka publikuar një fragment në rrjet dëgjohet që përdor frazën “anormale”, të cilën shpeshherë ja ka thënë Beatrixit brenda shtëpisë.
Mbetet të presim dhe të shohim nëse aludimet dalin të sakta.

Të fundit në përqindje