GazetaMax
Lifestyle

Në veshje trandicionale, Violetë Kukaj po duket si “hyjneshë”

Ani pse ka kohë të gjatë nuk ka sjellë një projekt të ri, ajo vazhdon të jetë shumë active në rrjetet e saj sociale, shkruan ORAinfo.
Me sa duket ajo do të sjellë një këngë të re, pasi në foto e fundit të postuar nga ajo, shihet e veshur me veshje tradicionale.

Violeta, është një grua shumë e bukur, derisa edhe disa ndryshime që ka bërë,
I kanë vënë në pah linjat e saj perfekte.
Ashtu si në stil të përditshëm, Violetës i shkojnë shumë edhe veshjet kombëtare. Shikoni foton më poshtë dhe do të bindeni vetë për këtë gjë./ORAinfo/

Related posts

Dafina Dauti publikon këngën ‘Zoti ta dha hakun’

Gazetamax.mk

Lab sapo ka sjellë këngën e re, një këngë që ia vlen ta dëgjoni

Gazetamax.mk

Parandaloni kapsllëku gjatë pushimeve me disa këshilla të thjeshta

Gazetamax.mk