Donaldi sërish nuk ndalet, jep sinjale të tërthorta

Donaldi i dërgon sërish Borës sinjale të tërthorta.
Donald Veshaj ish – banori i BBV-së dhe moderatorja Bora Zemani vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes edhe pse lidhjes së tyre i kanë dhënë fund.
Kohëve të fundit fansat kanë spikatur disa detaje që ngritën dyshimet se dyshja janë sërish bashkë.
E këto dyshime janë bërë ende më forta me veprimin e fundit të Donaldit.
Ai duket se po i dërgon sinajle Borës përmes mikut të tij Agron Llakaj.

Ky i fundit ka bërë share një video të Borës gjatë moderimit në emision dhe vëmendjen ka mar pëlqimi i videos që ka bërë Donaldi.
Kujtojmë që Donaldi i dha fund lidhjes së shkurtë me Beatrix që nisi brenda në BBV, menjëherë pas natës finale.

Të fundit në përqindje