GazetaMax
Lifestyle

Donaldi zbulon gjënë e shumë pritur, Bora nuk mund të ik nga ai

Tani Bora nuk mund të ik nga Donaldi, aktori zbulon gjënë e shumë pritur.
Donald Veshaj dhe Bora Zemani tanimë janë kryefjalë e mediave rozë.
Duke shpresuar të gjithë se pas kërkim faljes dhe duke pranuar publikisht se i ka dedikuar të gjitha këngët Borës, tani dyshja do të punojnë në një ambient, shkruan Kosovarja.
Aktori Veshaj sapo i gëzoi fansat duke dhënë lajmin se shumë shpejt do të jetë në “Top Channel” në projektin e ri “Më lini të flas” me binjakun e tij, Romeo Veshaj.
Tani moderatorja e “Për’puthen” do të jetë edhe më afër Donaldin dhe sa do ti rezistoj mbetet të shihet pasi të gjithë po presin që Bora “të shkrihet” dhe ta falë aktorin për tu ribashkuar.

Related posts

Cilësitë tërheqëse që burrat gjejnë te një grua mbi 30 vjeç

Gazetamax.mk

6 gjëra që një vajzë duhet t’i fshehë edhe nga i dashuri…

Gazetamax.mk

Ori: Sky is my limit

Gazetamax.mk