GazetaMax
LIFESTYLE

“Dua një djalë fukara që ta mbaj vetë”, Beniada surprizon me deklaratën

Beniada ishte një ndër personazhet më karizmatikë të “Big Brother VIP”. Modelja fitoi zemrat e të githëve me thjeshtësinë dhe çiltërsinë e saj. Por përveç kësaj, Beniada tërhiqte vëmendjen me deklaratat duke shkaktuar të qeshura.

Së fundmi, modelja ka befasuar sërish me komentin që ka bërë. “Dua një djalë fukara ta mbaj unë”, tha modelja duke nënkuptuar se nuk i intereson statusi ekonomik. Këtë koment Beniada e bëri gjatë një interviste që dha për “E diell”.

Beniada ishte një nga finalistet e BB VIP. Bukuroshja ka vendosur të qëndrojë në Shqipëri ku ka nisur të angazhohet dhe si moderatore.

 

Related posts

Nuk preferohet konsumimi i birrës nëse i keni këto shqetësime shëndetësore

e-max

Ndikimi i gjumit në jetëgjatësi, sipas shkencës

e-max

Këngëtarja e njohur Malësore Elvira Fjerza në pritje të ëmbël

e-max

Leave a Comment