“Dua një djalë fukara që ta mbaj vetë”, Beniada surprizon me deklaratën

Date:

Beniada ishte një ndër personazhet më karizmatikë të “Big Brother VIP”. Modelja fitoi zemrat e të githëve me thjeshtësinë dhe çiltërsinë e saj. Por përveç kësaj, Beniada tërhiqte vëmendjen me deklaratat duke shkaktuar të qeshura.

Së fundmi, modelja ka befasuar sërish me komentin që ka bërë. “Dua një djalë fukara ta mbaj unë”, tha modelja duke nënkuptuar se nuk i intereson statusi ekonomik. Këtë koment Beniada e bëri gjatë një interviste që dha për “E diell”.

Beniada ishte një nga finalistet e BB VIP. Bukuroshja ka vendosur të qëndrojë në Shqipëri ku ka nisur të angazhohet dhe si moderatore.

 

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Albiona Tasholli një asambleiste shembull, e guximshme dhe aktive

Albiona Tasholli,një asambleiste shembull në Komunën e Lipjanit,nga radhët...

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...