GazetaMax
SPORT

Dy skuadra në “luftë” për Martinez

Arsenali dhe Atletico Madrid po konkurrojnë për nënshkrimin e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, zbulon Calciomercato.
24-vjeçari nënshkroi një kontratë të re në San Siro deri në vitin 2026 tetorin e kaluar, por kampionët italianë do ta lënë të largohet nëse marrin një ofertë prej 70 milionë euro ose më shumë këtë verë, përcjell ORAinfo.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Arsenali ka bërë një thirrje fillestare me agjentin e Martinez, por Atletico gjithashtu ka shprehur interesimin e tyre dhe të dy klubet mund të konkurrojnë për shërbimet e tij kur të rihapet tregu i transferimeve./ORAinfo/

300x250

Related posts

Guardiola i gatshëm të paguajë 60 milionë për super-lojtarin

e-max

Formacionet e mundshme: Eintracht Frankfurt – Barcelona

e-max

Kthesë e madhe, Arsenali në bisedime për të nënshkruar me Hazardin

e-max