GazetaMax
Lifestyle

E veshur shumë thjeshtë, kështu shkon në punë Learata

Learata Jakupi, vazhdon të jetë shumë emër shumë I përfolur në mediat online.
Ndonëse, ka kryer shkollimin për soprano, ajo në realitet punon diçka tjetër, shkruan ORAinfo.
Ajo udhëheqë një butik privat, me rroba dhe fustane elegante, punë të cilën ajo e bën me shumë kënaqësi.

Duke qenë se është në krye të një biznesi, ajo domosdoshmërish duhet të duket bukur. Learata është një grua shumë e bukur, ani pse në punë vishet shumë thjeshtë.
Këtë fakt e ka dëshmuar edhe me foton e fundit, ku duket shumë e bukur e veshur bardhezi. /ORAinfo/

Related posts

Pijet që ua dëmtojnë rëndë shëndetin

Gazetamax.mk

Donaldi i shkon në banesë Borës, këto pamje kanë ‘çmendur’ rrjetin!

Gazetamax.mk

Ish burrit të Fjollës i vdes një person i dashur, poston foto prekëse

Gazetamax.mk